PAKOWANIE SASZETEK Z PRÓBKAMI DLA FIRM KOSMETYCZNYCH

Spółka SNOTY s.r.o. zajmuje się pakowaniem produktów w celach reklamy od roku 1991. Jedym z głównych profilów produkcji spółki jest pakowanie saszetek kosmetycznych dla przedsiębiorstw przemysłu kosmetycznego oraz pakowanie słodyczy dla rynku gastronomicznego.

Saszetki kosmetyczne, które pakujemy w SNOTY s.r.o. to doskonałe narzędzie marketingowe dla firm kosmetycznych mające zastosowanie przy promocjach nowego produktu i mogące służyć także jako produkt handlowy. Mamy w ofercie saszetki o różnych wymiarach od 60x60mm aż po 80x130mm, o pojemności konfekcjonowania od 1 ml do 15 ml (z dokładnością do 0,1 ml). W SNOTY pakujemy wszytkie rodzaje produktów płynnych takich jak kremy, żele, oleje, szampony i kondycjonery, czy płyny kosmetyczne

Nadruki na folie wykonujemy przy pomocy nowoczesnej technologii, pełnokolorowej cyfrowej, zapewniającej doskonały efekt końcowy. Objętość produkcji testerów promocyjnych możliwa już od 1.000 sztuk.

W sprawie zasłania próbek naszych produktów lub opracowania oferty cen prosimy skontaktowa się z nami pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

saszetki kosmetyczne, probki kosmetyczne, probki kosmetykow, pakowanie saszetki kosmetykowe